1 червня День захисту дітей

Щороку на початку літа, 1-го червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії.

Міжнародний день дітей — одне з найстаріших міжнародних свят. Вперше це свято відзначалося в 1950 році в 51 країні світу.

Цей день — нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці, як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Міжнародний день захисту дітей відзначається в Україні з 1998 року. В Україні 1-го червня відбуваються різноманітні заходи, що підкреслюють увагу до дитячих прав і до формування гармонійно особистості (а ще школярі вирушали на пляжі, на береги річок і озер, і тим самим захищали себе від втоми, що накопилася за весь навчальний рік). 

1 червня 2015 року на відкритому майданчику біля Будинку культури с. Гореничі відбувся спортивно-розважальний захід, присвячений до Міжнародного дня захисту дітей «Діти – за мир». Свято розпочалось концертною програмою, в якій прийняли участь творчі колективи БК с. Гореничі, ЗХК "Ластівка" також в цьому числі.

Після святкового концерту розпочалася робота атракціонів, проводилися майстер-класи: техніка орігамі, була можливість зібрати музичний оркестр, розмалюватися аквагримом та багато іншого. З самими маленькими глядачами гралися аніматори. Діти весело виконували вправи та завдання від Фіксиків. Самі активні учасники свята були нагороджені подарунками. Усі діти ласували морозивом.


До списку новин