Хореографи

Тетяна Мороз

Мороз Тетяна Валеріївна. Хореограф.

Народилася 27 червня 1995 року в селі Гореничі Києво-Святошинського району Київської області. 2001-2010 навчалася в Гореницькій загальноосвітній школі I-III ступенів, закінчивши 9 класів.

У вересні 2010 року вступила до Бізнес-коледжу ПВНЗ "Європейський університет" на Юридичний факультет, де одержала диплом молодшого спеціаліста з права. Зараз навчається на 4 курсі Приватного вищого навчального закладу "Європейський університет", юридичний факультет.

Контакти:
електронна адреса: tanya-zaya1995@mail.ru
Алла Курганська

Курганська Алла Петрівна.

Директор Гореницького Будинку культури – художній керівник зразкового аматорського хореографічного колективу «Ластівка». Почесний працівник культури.

Директор Будинку культури і художній керівник зразкового аматорського хореографічного колективу «Ластівка». Почесний працівник культури (2014). Нагороджена медаллю «Берегиня долі» від благодійного фонду «Аратта-козацтво-сьогодення» (2012), нагрудним знаком «Честь і слава України» від працівників культури та мистецтва України (2013), грамоти відділу освіти, районної, обласної державної адміністрації.

2004 року закінчила Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя.

2004 року талановитий хореограф створила хореографічний колектив "Ластівка” при Гореницькому Будинку культури.

Завдяки самовідданій праці артистів і художнього керівника, колективу "Ластівка” було надано звання зразкового. 11 років очолює колектив, який став одним з найкращих хореографічних колективів району, переможцем міжнародних фестивалів, конкурсів, учасником заходів Гореницької громади, Днів культури району.

Блискучий хореограф поєднує досвід педагога-вихователя і глибокі знання народних традицій та обрядів, якості талановитого організатора і позицію громадянина незалежної держави. Тільки завдяки такому поєднанню людських і професійних якостей, очолюваний нею 11 років колектив, став візитною карткою нашої Гореницької громади.

За своє творче життя вона створила і поставила понад 40 різних за тематикою хореографічних композицій, сюїт, танців.

Сьогодні колектив у розквіті творчих сил, гідно йде до нових мистецьких перемог. Його наставник, "мати” і "душа” – Алла Курганська постійно перебуває в художньому пошуку.